PROGRAM NA GRUDZIEŃ 2016
2. XII.
piątek
g. 9:00
MAMISSIMA

Spotkanie z Martyną Miziniak - Kużaj, mamą Janka, Julki i Stasia. Psycholog, terapeuta systemowy, doradca seksuologiczny, trener. Pracuje z dorosłymi osobami indywidualnymi, które doświadczają problemów w sferze kontaktów społecznych, emocjonalnych, związanych z seksualnością, z kłopotami w radzeniu sobie ze stresem lub z przeszłością; młodzieżą w kontekście problemów z nauką, brakiem koncentracji, kontaktów z rówieśnikami i z rodzicami oraz w wyrażaniu emocji i trudności związanych ze strefą seksualną; parami w kłopotach komunikacyjnych i dotyczących sfery seksualnej ; rodzicami zaniepokojonymi zachowaniem swoich dzieci; z rodzicami zaniepokojonymi rozwojem psychoseksualnym swoim dzieci . Ukończyła Studia psychologiczne rozpoczęte na UAM w Poznaniu (specjalizacja: psychologia kliniczna oraz psychologia pracy i organizacji), jest absolwentką kursów: podstawowego i zaawansowanego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, trenerką umiejętności interpersonalnych (Studium Umiejętności Pracy z Grupą w Pracowni Spotkanie),
ukończyła także podyplomowe Studium Doradztwa Psychologicznego w Dziedzinie Seksuologii.

Będzie nam mówiła o współżyciu po porodzie. Porozmawiamy o tym kiedy można do niego wrócić, dlaczego warto, jak znaleźć na niego miejsce, czas i siły i jak sobie poradzić z obecnością dzieci w łóżku małżeńskim.

Myślę, że będzie też miejsce na rozmowy o porodach naszych!
Koszt: 10 zł
Będzie niania
Miejsce ul. Klin 9

Zapisujcie się!
sala KIK, ul. Klin 9
16. XII.
piątek
g. 9:00
MAMISSIMA

Warsztaty przedświąteczne - ozdoby choinkowe - maszyny do szycia, filce, pompony, szablony i co tylko, jakieś masy plastyczne, dekorowanie pierniczków. Zabawa przewidziana dla mam z dziećmi. 

 
Koszt: 10 zł mama, 15 zł mama z dzieckiem, 5 zł każde kolejne dziecko. 
Zniżki dla wielodzietnych oczywiste!!!!! Niania dla maluchów niezainteresowanych dzieci
Miejsce: niezastąpiony Klin 9

Kiedy będziecie wiedziały, czy się wybieracie, dajcie znać!
 
Pozdrawiamy, dobrego czasu adwentowego, Mamissimowe mamy!
sala KIK, ul. Klin 9Dziś jest środa,
15 sierpnia 2018 r.

Odwiedzono nas:
651677 razy.

Brak wpisanych wydarzeń.

licznik
Copyright © 2010 KIK - Klub Inteligencji Katolickiej w Poznaniu
Projekt i wykonanie strony: wa-cool[małpa]wp[kropka]pl
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!