WIADOMOŚCI KLUBOWE - LIPIEC-SIERPIEŃ 2013r.

Kochani,
 
 
Przez 8 tygodni wakacji wybierzemy się w podróż do krainy teatru, poznamy smaki innych krajów i kultur, namalujemy piękny obraz, dowiemy się co mówi Biblia o talentach, a także poznamy najpiękniejsze poznańskie legendy....
 
Rozumiejąc i dostosowując się do dnia pracy rodziców, zaopiekujemy się dzieciaczkami w wieku od 4 do 10 lat już od 8.00 do 17.00 i 4 razy je nakarmimy, dla rodzeństw przewidziane rabaty:)
 
Proponujemy Wam nasze PÓŁKOLONIE,  reportaż z pierwszego turnusu można wyśledzić na naszej stronce FB, oraz na stronie: Półkolonie z Dobrą Wiar.
Bawimy się fantastyczne, a dzieciaki są wspaniałe, wiele się od siebie uczymy.
Zaliczyliśmy już park linowy, nowe Zoo, wielki plac zabaw, produkowaliśmy gigantyczne bańki mydlane, biegaliśmy w promieniach słońca i strugach wody w fontannie  przy operze, namalowaliśmy kredą świat tak jak go widzimy, a wszystko w kontekście STWORZENIA ŚWIATA, jak na tydzień biblijny przystało. Jutro ostatni dzień pierwszego turnusu, dzień niespodzianek i pożegnania......
 
Uwaga! mamy ostatnie 3 miejsca na kolejny 2-gi /8-12.07.13r./ turnus ,,poznański", będziemy się bawić równie dobrze i wesoło, poznamy zakamarki poznańskie, nawet te które znacie, w zupełnie inny sposób....zamieniamy się w małych detektywów i odkrywców skarbów, poznamy bajarza, który odkryje przed nami najpiękniejsze legendy poznańskie....będziemy biegać po trawie, śpiewać piosenki, grać w piłkę i klasy, robić wianki i skakać przez skakanki:)
 
zapraszamy gorąco, w cenie 1sze i 2gie śniadanko, obiadek i podwieczorek czyli 5 posiłków, bilety wstępu na różne atrakcje, przejazdy etc.
Pełna animacja i opieka JAK W DOMU! od 8.00 do 17.00, a wszystko organizuje: KIKA CAFFE Plac Kolegiacki 14/15 w Poznaniu. 
 
Oferta specjalna na trzy ostatnie miejsca: 300,-zł za turnus.
 
serdecznie zapraszamy tel: 535 666 709 Ania i 609130 605 Magda
 
pozdrawiam,
 
ania czekała KIKA CAFFE :)

 
 
 


Dziś jest środa,
15 sierpnia 2018 r.

Odwiedzono nas:
651691 razy.

Brak wpisanych wydarzeń.

licznik
Copyright © 2010 KIK - Klub Inteligencji Katolickiej w Poznaniu
Projekt i wykonanie strony: wa-cool[małpa]wp[kropka]pl
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!