PROGRAM NA LISTOPAD 0000
4. XI.
sobota
g. 15:30
RODZINA KATYŃSKA

SPOTKANIE

sala KIK, ul. Klin 9
10. XI.
piątek
g. 15
SPOTKANIE Z HISTORIĄ wybierz zdefionowane miejsce, lub wpisz inne
13. XI.
poniedziałek
g. 20
K O N C E R T

ŁUKASZEWSKI PROJEKT - FLAMENCO&ROCK - KOCERT
Witek Łukaszewski należy do ścisłej czołówki polskich gitarzystów. W latach osiemdziesiątych zdobył pierwsze nagrody na festiwalach w Cieszynie i Poczdamie. Współpracuje z najlepszymi polskimi muzykami: Józefem Skrzekiem (SBB), Tomaszem Szukalskim, Jerzym Styczyńskim (Dżem), i innymi. W latach 1984-2001 organizował Międzynarodowy Festiwal Flamenco w Kościanie. Był to jedyny tego typu festiwal w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada wspaniałą kolekcję gitar, wśród których prym wiedzie dwugryfowy Gibson z osobistą dedykacją od samego Jimmy'ego Page'a z Led Zeppelin. Gra na legendarnych gitarach Jose Ramireza, którego jest polskim przedstawicielem.
ORGANIZATOR: Piwnica Farna
"Pod blaszanym kurem"

Piwnica Farna
14. XI.
wtorek
g. 20
TAŃCE SZKOCKIE CEILIDH - ZABAWA TANECZNA

TAŃCE - przewidujemy przede wszystkim dobrą zabawę w rytmach: reeli, jigów, walców, scotishów i marszy. Wszystkie tańce będą zapowiedziane i poprowadzone, zanim je zatańczymy. Przewidujemy zarówno tańce w parach, grupach, szybkie, wolne, chodzone i kręcone, więc każdy coś dla siebie znajdzie.
Tańce poprowadzi Stefan Bela - od prawie 4 lat uczący się tychże tańców w Szkocji.
Wstęp - 15 zł (w cenie biletu zapewniamy 1 napój sok/woda/cola). 
Organizator MegArt,

Piwnica Farna
16. XI.
czwartek
g. 18
MSZA ŚWIĘTA DLA CZłONKÓW I SYMPATYKÓW KLUBU

z homilią księdza dr Adama Kalbarczyka - pół godziny przed Mszą św. odmówimy Różaniec za zmarłych

Kaplica Sióstr Urszulanek, ul. Sporna 6
19. XI.
niedziela
g. 19
CZWARTEK POETYCKI

Le vin, El vino, il vino, czyli o winie we wszystkich językach romańskich.

Wino, muzyka i śpiew od starożytności tworzyły spójną i nierozłączną całość. W nawiązaniu do tej wiekowej tradycji zapraszamy do wysłucahnaia opowieści o winie poezją śpiewaną i śpiewem właśnie.
Przyczynkiem do tej opowieści jest święto francuskiego wina Beaujolais, które jest obchodzone 19 listopada. Wieczór organizowany jest przez Naukowe Koło Romanistów UAM, przy wsparciu i aktywnym udziale Naukowego Koła Hiszpanistów, Italianistów oraz Rumonistów.
Wstęp wolny
!

Piwnica Farna
28. XI.
wtorek
g. 11:00
WELCOME LITTLE BUBBLES - ANGIELSKI DLA MALUCHÓW!
W Kika Caffe proponujemy maluszkom zabawę z językiem angielskim, pobudzającą wszystkie zmysły. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną lektorkę specjalizującą się w nauczaniu dzieci w wieku 2-5 lat, Absolwentkę Kolegium Nauczycielskiego UAM w Poznaniu.
Zajęcia te pozwolą na wylanie fundamentów pod dalszą formalną naukę języka angielskiego, a kojarzenie j. angielskiego z zabawą i przyjemnością przyczyni się do sukcesów w nauce na dalszych etapach edukacyjnych. Stosując metodę Natural Approach- gdzie dziecko nie jest zmuszane do powtarzania i śpiewania, skupimy się raczej na osłuchaniu i otoczeniu dziecka jak największą ilością bodźców językowych-piosenkami, wierszykami, czytaniem bajek. Zajęcia będą ściśle związane z muzyką, lektorka praktycznie ‘prześpiewa’ zajęcia, pobudzając tym dzieci do słuchania i pierwszych prób śpiewania i wypowiadania słówek. W zajęcia zaangażowani są również Rodzice, uczestniczą we wszystkich aktywnościach- wzbudza to poczucie bezpieczeństwa u Dziecka i bardziej angażuje do aktywności.
Wstęp 20zł.
Piwnica Farna, Kika Caffe, Pl. Kolegiacki 14/15
29. XI.
środa
g. 20:00
K O N C E R T

Standardy z lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia zaprezentuje Marzena Wiewiór

Bilet: 15zł

Piwnica Farna, Kika Caffe, Pl. Kolegiacki 14/15Dziś jest piątek,
17 sierpnia 2018 r.

Odwiedzono nas:
652222 razy.

Brak wpisanych wydarzeń.

licznik
Copyright © 2010 KIK - Klub Inteligencji Katolickiej w Poznaniu
Projekt i wykonanie strony: wa-cool[małpa]wp[kropka]pl
Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!