MARSZ DLA ŻYCIA! 22 marca godz. 12:30 Plac Zamkowy w Warszawie

 

W setną rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II, w roku beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego – wielkich obrońców życia i rodziny; w setną rocznicę Cudu nad Wisłą, który dzięki bohaterstwu żołnierzy i wstawiennictwu Matki Bożej Łaskawej, na kilkadziesiąt lat uchronił Polskę i Europę przed czerwoną zarazą bolszewickiego komunizmu, Idziemy w wielkiej manifestacji rodzin i wspólnot z całej Polski, z błogosławieństwem naszych Pasterzy i Przyjaciół: Księdza Kardynała Kazimierza Nycza, ks. Biskupa Romualda Kamińskiego i ks. abp. Stanisława Gądeckiego, pod patronatem Konferencji Episkopatu Polski. Wszyscy razem na rzecz życia i rodziny!

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu prawo do życia każdego poczętego dziecka i prawa rodziny.

Zaczynamy o godz.11.00 Mszą św. w obydwu warszawskich katedrach, a później razem, o godz.12.30, wyruszymy razem z Placu Zamkowego.

Zachęcamy do osobistego udziału, do rozpowszechniania informacji o Marszu, a także do finansowego wsparcia tego przedsięwzięcia. Zadanie w sensie organizacji i promocji jest bardzo duże, a finansujemy je tylko z datków konkretnych osób. Nie korzystamy w tym zakresie z żadnej dotacji czy publicznego wsparcia.

W związku tym uruchomiliśmy także możliwość prostego wsparcia. Wszystko pod linkiem   https://zrzutka.pl/xv59a5

Polecamy także lekturę listu, który skierował do uczestników Narodowego Marszu Życia ks. abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Umieszczamy go w załączniku gdyż niezwykle cele definiuje on nasze intencje i charakter zadania, które przed nami stoi.

List Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego